Salon Masażu Warszawa

Body Sense Massage

Salon Masażu Orientalnego

Poznaj sens salonu Body Sense Massage – miejsca gdzie wszystkie zmysły: Dotyk, Węch, Słuch, Wzrok i Smak umożliwiają połączenie w spójną całość świata zewnętrznego i wewnętrznego w jednym czasie.

W naszym salonie masażu zatroszczymy się kompleksowo o Twoje Zmysły, poczynając od dotyku, dzięki bogatej ofercie masaży orientalnych i prozdrowotnych, poprzez zmysł węchu i zastosowanie aromaterapii i solnego aerozolu uwalnianego z naszej Tężni Solankowej. O zmysł słuchu zadbamy już od wejścia, gdy otoczy Cię relaksacyjna i kojąca muzyka działająca wyciszająco na układ nerwowy. Nasze oryginalne wnętrza wyposażone w meble i elementy dekoracyjne tworzą wyjątkowy klimat i są radością dla oczu. Po zabiegu serwujemy wyjątkowy napar lub herbatę wg oryginalnej balijskiej receptury, dopieszczając tym samym zmysł smaku i dopełniając naszej holistycznej idei.

Razem z nami przejdź do krainy odprężenia oraz relaksu, dzięki masażom orientalnym, których prozdrowotne właściwości znane są już od od bardzo wielu. To tradycja, która pozwala zachować ciało i ducha w niezwykłej harmonii i równowadze. Jeśli cenisz sobie wysoką jakość usług i profesjonalizm podczas korzystania z rozmaitych zabiegów relaksacyjnych i pielęgnacyjnych to trafiłeś właściwie. Zapewniamy spektakularne efekty, pozbawione niekorzystnych skutków ubocznych. Naszą wizytówką są doskonałe warunki, niezbędne do wydobycia Twojego piękna w pełnej krasie. Body Sense Massage to salon masażu orientalnego stworzony właśnie w tym celu. Tutaj jakość usług oferowanych w salonie masażu i gabinecie kosmetycznym jest kwintesencją. Nasze specjalnie przeszkolone certyfikowane masażystki poprzez leczniczy dotyk, z zachowaniem staranności, wprowadzą Cię w niezwykle przyjemny stan błogiego relaksu i odprężenia. Zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało wykonywane prze doświadczoną kosmetolog, sprawią że poczujesz się naprawdę wyjątkowo.

Certyfikowane masażystki z Bali

Nia

Mam na imię Nia i pochodzę z Bali zwanego wyspą bogów. Na Bali przyjeżdżają ludzie z całego świata by na żywo zobaczyć naszą wspaniałą naturę ale i zakosztować naszej gościnności dzięki czemu mamy na wyspie wiele doskonałych hoteli i salonów SPA. Na Bali zdobyłam wykształcenie i doświadczenie w pracy wykwalifikowanej terapeutki, którą zostałam w 2018 roku. Inspiracją do zostania masażystką była moja mama, która sama pracuje w SPA i od samego początku bardzo mnie wspierała. Przyjechałam do Polski po nowe doświadczenia, by zakosztować życia w obcym kraju oraz by spróbować niezależnego życia z dala od domu. Bardzo podoba mi się otwartość Polaków na moją kulturę i życzliwość jaką mi okazują.

Rusti

Mam na imię Rusti i pochodzę z pięknej Indonezji, a dokładnie z wyspy Nusa Tenggara. Pracę jako terapeutka rozpoczęłam w 2015 roku zaraz po ukończeniu Szkoły dla Terapeutów i Pracowników SPA na Bali (Bali Spa Training Center in Bali). Praca terapeutki daje mi ogromną satysfakcję i spełnienie. Poprzez masaż pomagam ludziom w odprężeniu się, zmniejszeniu napięć mięśniowych, łagodzeniu bólu i polepszaniu jakości życia. Właśnie za to kocham moją pracę! W Polsce jestem od kilku miesięcy ale już zdążyłam bardzo polubić ten kraj. Wszyscy są dla mnie bardzo serdeczni i pomocni, dzięki czemu szybko się tu zadomowiłam. To dla mnie wspaniała przygoda!

Call Now Button
Polityka prywatności