Masaż Stop Cellulit

Masaż Stop Cellulit

Czym jest masaż antycellulitowy Stop Cellulit?

Masaż antycellulitowy Stop Cellulit to propozycja skierowana przede wszystkim do kobiet, bo wielu z nich spędza on sen z powiek. Statystyki wskazują, że niemal 90% kobiet zmaga się w mniejszym lub większym stopniu z Cellulitem. Problem na ogół dotyczy ud, łydek, talii i pośladków, a bierze się z niezdrowego tryby życia, niewłaściwej diety, a także predyspozycji genetycznych i hormonalnych. Pozbycie się Cellulitu nie jest sprawą prostą, ale odpowiednie zabiegi mogą przyczynić się do jego znacznego ograniczenia.

Na czym polega Masaż Stop Cellulit?

Masaż antycellulitowy Stop Cellulit obejmuje takie czynności jak głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wałkowanie, wyciskanie i wibracje wykonywane wzdłużnie do przebiegu mięśni. Poszczególne partie ciała masowane są mniej więcej przez 10-15 minut każda. Z punktu widzenia skuteczności walki z Cellulitem istotna jest regularność, dlatego najlepszym rozwiązaniem jest seria 4-10 zabiegów wykonywanych w niedużych odstępach czasu. Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów warto taką serię co jakiś czas powtarzać.

Masaż antycellulitowy efekty

Dobrze wykonany masaż antycellulitowy pobudza tkankę łączną, co prowadzi do rozbicia komórek tłuszczowych. Dzięki temu poprawie ulega stan skóry i mięśni oraz pobudzone zostaje krążenie, a co za tym idzie zwiększa się dotlenienie komórek ciała. W naszym salonie można skorzystać z masażu antycellulitowego 60 lub 90 minutowego.

Masaż Stop Cellulit

Zarezerwuj masaż antycellulitowy Stop Cellulit!

Call Now Button
Polityka prywatności