Masaż Sportowy

Masaż Sportowy Warszawa

Uprawiasz dużo sportu, a tym samym przydarzają Ci się kontuzje? Wybierz masaż sportowy, który jest świetnym remedium na różne urazy, masaż który pozwala na utrzymanie dobrej formy w przypadku osób aktywnie uprawiających sport. Jego głównym zadaniem jest pomoc w usuwaniu zakwasów, usuwaniu napięcie mięśni, wspomaganie organizmu przed wysiłkiem fizycznym, w jego trakcie i po uprawianiu sportu. Dodatkowo masaż ten nie tylko skutecznie relaksuje, ale także regeneruje organizm po wytężonym wysiłku.

Masaż sportowy

JAKIE ZALETY MOŻNA PRZYPISAĆ MASAŻOM SPORTOWYM?

Masaż tego typu przygotowuje mięśnie całego ciała do określonego wysiłku fizycznego, idealnie sprawdzi się przed startem w zawodach. Pomaga również przywrócić prawidłowy stan organizmu po treningu, w tym zwalczyć bóle mięśniowe, przywrócić pełny zakres ruchomości. Dla osób z urazami, kontuzjami sportowymi jest szczególnie pomocy w powrocie do pełnej sprawności.

JAKIE SĄ GŁÓWNE WSKAZANIA DO MASAŻU SPORTOWEGO?

Masaże sportowe cieszą się dużą popularnością ze strony osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportem, jak i tych trenujących od wielu lat. Dają ulgę i przynoszą wiele korzyści szczególnie osobom przetrenowanym, jak i tym, które pragną optymalnie przygotować swoje ciało przed planowanym wysiłkiem fizycznym. Ich celem jest także pełna regeneracja organizmu po wytężonym wysiłku.

PRZYGOTOWUJESZ SIĘ DO ZAWODÓW SPORTOWYCH?

Skorzystaj z profesjonalnych masaży sportowych wykonywanych przez specjalistów z Body Sense.

Masaż sportowy jak każdy masaż ma pewne przeciwwskazania. Choć ma za zadanie wzmocnić mięśnie oraz stawy po wysiłku fizycznym, nie powinien być stosowany przez które od aktywności fizycznej stronią. Przeciwwskazaniem mogą być także pewne choroby skóry (takie jak wypryski czy pęcherze), jak i krwawienie, krwotoki, miażdżyca naczyń kończyn dolnych, łamliwość kości, niewydolność serca, ostre stany zapalne, żylaki, owrzodzenie żył, zapalenie żył, zapalenie szpiku kostnego z przetokami, nowotwory, zaawansowana miażdżyca, nadciśnienie. Masażu sportowego nie wykonuje się także podczas I trymestru ciąży, a także u klientów którzy cierpią na takie schorzenia jak; nadciśnienie tętnicze, choroba Buergera lub Raynauda, nieopanowana niewydolność serca, jamistość rdzenia, osteoporoza w stopniu zaawansowanym czy różne choroby zakaźne. Z dobrodziejstw masażu sportowego nie powinny korzystać także osoby, które są świeżo po złamaniu kości, naderwaniu czy zerwaniu ścięgien i mięśni. Również niezagojone rany, wysoka temperatura ciała, zapalenie opon mózgowych czy jamistość rdzenia są wyraźnym przeciwwskazaniem do tego typu masaży.

Masz wątpliwości czy Twoje dolegliwości mogą jakoś wpłynąć na przebieg masażu i Twoje zdrowie? Skontaktuj się z naszym masażystom by poznać wszystkie przeciwwskazania i dowiedzieć się czy ten masaż jest dla Ciebie!

Umów sie na Masaż Sportowy

Doskonałe rozwiązanie przed i po wysiłku!

Call Now Button
Polityka prywatności