Zespół

      

 

 

 

 

Tomek

Trener personalny, fizjoterapeuta, specjalista ds. odżywiania i suplementacji w sporcie

Niezależnie od tego, jaki jest Twój cel: utrata zbędnych kilogramów, poprawa kondycji, nabranie masy mięśniowej czy wymodelowanie sylwetki, wiedz, że nie ma drogi na skróty. To nie oznacza jednak, że ta przeprawa musi być ciężka i mozolna. Jeśli jesteś gotowy na proces umożliwiający zmiany na stałe – z chęcią Ci pomogę obrać właściwą drogę. Moją pasją jest sport, zdrowy styl życia oraz racjonalne odżywianie, które łącze wykonywanym zawodem. Priorytetem jest dla mnie bezpieczeństwo oraz wysoka efektywność, dlatego swoją wiedzę stale poszerzam biorąc udział w rozmaitych kursach i szkoleniach. Do każdego podchodzę indywidualnie dostosowując plan treningowy do jego potrzeb i możliwości w oparciu o nowoczesne metody treningowe tak, aby sukces mógł osiągnąć jak najszybciej.

Wykształcenie kierunkowe i kursy: mgr fizjoterapii, trener personalny, dietetyka i suplementacja w sporcie.

Doświadczenie: kilkuletnie doświadczenie na stanowisku trenera personalnego w klubach oraz studiach treningowych w Krakowie.


 

 

Rafał

Trener personalny, instruktor kulturystyki oraz siatkówki

Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym oraz przygotowaniu siłowym i kondycyjnym do startów w maratonach, kolarstwie górskim i szosowym oraz triathlonie na poziomie amatorskim, jak i zawodowym.

Wyznaję zasadę, że istotą treningu sportowego jest: nauka wzorców ruchowych, poprawa sprawności ogólnej, a następnie specjalnej oraz profilaktyka urazów.

Dzięki urozmaiconym metodom treningowym zarażam pasją do aktywnego trybu życia!

Wykształcenie kierunkowe i kursy: absolwent AWF Kraków, AWF Katowice ze specjalizacją przygotowanie motoryczne w sporcie, certyfikowany trener TRX, instruktor kulturystyki oraz instruktor siatkówki. Szkoleniowiec z zakresu teorii i metodyki sportu oraz treningu personalnego.

Doświadczenie: kilkuletnie doświadczenie na stanowisku trenera.


 

 

Iza

Mgr psychologii, dyplomowana trenerka personalna i instruktor fitness

Sport i aktywność fizyczna to coś, co daje mi siłę i energię każdego dnia. Nie zawsze tak było, nauczyłam się tego i chcę nauczyć Ciebie tego samego. Lubię patrzeć na ludzi po zakończonym treningu - promienny uśmiech na twarzy, krople potu na czole i to poczucie dumy…, jak ja dobrze je znam.

Wiem jak trudno w dzisiejszym zabieganym świecie znaleźć na wszystko czas: dom, dzieci, praca, uczelnia. Wciąż w biegu, zestresowani, zmęczeni, do zrobienia jeszcze tyle rzeczy… A gdzie tu jeszcze czas żeby zadbać o siebie, o swoje zdrowie…Przypomnij sobie wtedy jak chcesz się poczuć, jak wyglądać, bez zadyszki dogonić autobus, założyć od lat leżące w szafie jeansy, może przebiec maraton, obudzić się rano bez bólu kręgosłupa, bo przecież siedzisz przy biurku po kilka godzin dziennie. Każdy z nas jest inny, dlatego tak ważne jest indywidualne podejście. W swojej pracy jako trenerka personalna mogę Ci to zapewnić. Trening ze mną daje Ci pewność, że zrobiłeś to dobrze, że to nie jest stracony czas. Będzie pot, będzie mrowienie w mięśniach, nie będzie łez …no chyba że śmiech przez łzy, że się udało.

Czekam na Ciebie, widzimy się jutro? ;-)

Ukończone kursy: trenerka personalna, instruktorka fitness, Functional Training 3D, Fit Mama – Aktywna w ciąży, Kurs Pierwszej Pomocy.

Doświadczenie: kilkuletnie doświadczenie w kraju i za granicą.


 

 

Nikodem

Mgr wychowania fizycznego, dyplomowany instruktor kulturystyki, trener personalny, specjalista ds. odżywiania i suplementacji w sporcie

Od najmłodszych lat aktywnie uprawiałem sporty drużynowe takie jak piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, koszykówka. Natomiast w trakcie nauki w szkole średniej moje zainteresowanie skupiło się na żywieniu człowieka oraz sportach siłowych. Skutkiem moich zainteresowań było podjęcie studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Mimo ukończonych studiów ciągle poszerzam swoje kwalifikację o liczne kursy i szkolenia. Wiem, że aby być najlepszym w tej dynamicznie rozwijającej się branży trzeba się nieustannie rozwijać. Dla mnie najważniejsza jest systematyczność w działaniu oraz dostosowanie się do indywidualnych potrzeb. Wiele lat doświadczenia w branży gwarantuje moim podopiecznym efektywny trening i satysfakcję ze współpracy.

Zapraszam na treningi w najlepszej atmosferze :-)

Wykształcenie kierunkowe i kursy: mgr wychowania fizycznego ze specjalizacją korekcji wad postawy, dyplomowany instruktor kulturystyki, trener personalny, specjalista ds. żywienia i suplementacji w sporcie, instruktor piłki ręcznej, uczestnik licznych kursów i szkoleń z dziedziny między innymi treningu funkcjonalnego, kettleball, TRX.

Doświadczenie: trzy lata pracy na stanowisku instruktora/ trenera personalnego, wcześniej liczne staże i praktyki.


 

 

Wojtek

Masażysta

Powołując się na stare powiedzenie - „zdrowie jest najważniejsze”. Często jednak nie zdajemy sobie sprawy, że leczymy jedynie objawy, zapominając o przyczynach – to właśnie ich wyeliminowanie jest głównym celem moich terapii. Wierzę, że wspólnie jesteśmy w stanie znacznie poprawić Twój komfort życia.

Masaż to jednak nie tylko zabiegi lecznicze. Moja wiedza i doświadczenie pozwalają mi dobrać techniki tak, by znacznie poprawić skuteczność Twojego treningu. W ten sposób Twoje ciało będzie pracowało jeszcze na długo po opuszczeniu Bodysense!

Wierzę, że nie istnieją dwa takie same masaże – i tej zasadzie podporządkowałem całą swoją karierę. Każdy człowiek jest inny, a ja dołożę wszelkich starań, by sprostać wszystkim Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Specjalizuję się w terapiach indywidualnie dobranych do pacjenta, gdyż wiem, że tylko posługując się mieszanką wielu, spersonalizowanych technik i chwytów można osiągnąć najlepsze efekty.

Pytania? Zawsze odpowiem!

Wykształcenie kierunkowe i kursy: Student fizjoterapii, dyplomowany technik masażysta - SPIML (Krakowska Szkoła Masażu), Anatomy Trains, Kinesiotaping, Triggerpoint oraz wiele technik masażu klinicznego i relaksacyjnego.

Doświadczenie: Szpitale i przychodnie na terenie Krakowa, masaż na imprezach sportowych (w tym biegach), gabinety SPA, medycyna estetyczna, własna działalność.


 

  

Rafał

Fizjoterapeuta, masażysta

Tylko dzięki zaangażowaniu i współpracy pacjenta z terapeutą, leczenie i masaż mogą być skuteczne. Moim zadaniem jest wspierać naturalne możliwości regeneracyjne i naprawcze Twojego organizmu. Specjalizuję się w masażu klasycznym, relaksacyjnym i sportowym. Staram się łączyć różne techniki tak, aby przywracać Twoje ciało do zdrowia i pełnej sprawności. Nie ma dla mnie większej satysfakcji niż świadomość Twojego zadowolenia i udzielonej Ci pomocy!

Wykształcenie kierunkowe i kursy: mgr fizjoterapii, ukończone 3 stopnie masażu.

Doświadczenie: 3 lata czynnej pracy w zawodzie, staże i praktyki w różnego rodzaju placówkach.

 

 


 

 

 

Dawid

Trener personalny, specjalista ds. żywienia i suplementacji w sporcie

Jestem zwolennikiem holistycznego podejścia do żywienia i kultury fizycznej. Specjalizuję się w treningu przekrojowym, obwodowym i ogólnorozwojowym. Zawód trenera traktuję jako pasję, którą pielęgnuję i rozwijam poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach dotyczących metodyki treningowej i wspomagania dietetycznego w sporcie. W wolnych chwilach trenuję brazylijskie jiu-jitsu, które uzupełniam w takie dyscypliny jak CrossFit, bieganie, pływanie i wspinaczkę ściankową. Poza ogólnie pojętym sportem i dietetyką interesuję się psychologią.

Wykształcenie kierunkowe i kursy: kurs trenera personalnego, dietetyka i suplementacja w CrossFit

 

 

 

 

Umów się na bezpłatną konsultację oraz bezpłatny trening
Obejrzysz nasze wnętrza i wyposażenie
Dokonamy pomiarów wagi i składu ciała, w tym tkanki tłuszczowej oraz tempa przemiany materii
Przeprowadzimy wywiad żywieniowy i sprawnościowy oraz próbny trening
Wspólnie określimy cel i sposób jego realizacji
Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, dokonasz wyboru usług i ustalimy harmonogram
Pierwsza wizyta jest zawsze darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje. Zrób pierwszy krok i zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, oddzwonimy do Ciebie.

+48 12 421 0505 lub +48 505 834 664

Napisz do nas i zacznij swoją przemianę