Jaki jest Twój cel?

Odchudzanie


Zapomnij o dietach cud i suplementach. W BodySense wierzymy, że jedynie zdrowe odżywianie i codzienna porcja aktywności fizycznej zapewnią Ci sukces. Pomożemy Ci w tym!
Dowiedz się jak osiągnąć ten cel tel. 505 834 664
Budowa masy mięśniowej


Budowa masy mięśniowej i ogólna poprawa estetyki sylwetki to bardzo częsty cel naszych klientów. Opracowany program treningowy, odpowiednia dieta oraz systematyczna kontrola efektów pozwolą Ci osiągnąć upragnioną sylwetkę.
Dowiedz się jak osiągnąć ten cel tel. 505 834 664
Zdrowy kręgosłup


Problemy z kręgosłupem, kolanami czy też stawami barkowymi dotyczą większości z nas. Nasi trenerzy po konsultacjach z fizjoterapeutami przeprowadzą Cię przez proces powrotu do pełnej sprawności.
Dowiedz się jak osiągnąć ten cel tel. 505 834 664
Kondycja


Chcesz poprawić swoją kondycję lub wrócić do formy sprzed lat? Sprawdź ofertę naszych treningów personalnych!
Dowiedz się jak osiągnąć ten cel tel. 505 834 664
Umów się na bezpłatną konsultację oraz bezpłatny trening
Obejrzysz nasze wnętrza i wyposażenie
Dokonamy pomiarów wagi i składu ciała, w tym tkanki tłuszczowej oraz tempa przemiany materii
Przeprowadzimy wywiad żywieniowy i sprawnościowy oraz próbny trening
Wspólnie określimy cel i sposób jego realizacji
Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, dokonasz wyboru usług i ustalimy harmonogram
Pierwsza wizyta jest zawsze darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje. Zrób pierwszy krok i zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, oddzwonimy do Ciebie.

+48 12 421 0505 lub +48 505 834 664

Napisz do nas i zacznij swoją przemianę

Trening personalny, dieta, masaż - Body Sense Kraków

BodySense to zespół, który wierzy w to, że odchudzanie, praca nad kondycją oraz masą mięśniową i rzeźbą mogą być prawdziwą przyjemnością, która dla ciała oznacza zdrowie i urodę, natomiast dla umysłu – relaks i pozbycie się negatywnych emocji. Prezentowana oferta obejmuje dietetykę, treningi personalne, motywację i kontrolę nad postępami oraz kilka rodzajów masaży (m.in. sportowy, relaksacyjny, klasyczny i kosmetyczny).

Dietetyką w studio treningu personalnego w Krakowie BodySense zajmuje się wykwalifikowany specjalista, który przygotuje dietę nakierowaną na Twoje cele. Indywidualne spotkania z trenerem oparte są o ćwiczenia siłowe, pylometryczne, wytrzymałościowe oraz poprawiające mobilność ciała, natomiast dzięki systematycznej kontroli postępów my wiemy, jakie działania proponować, a Ty – ile już osiągnąłeś. W tym celu regularnie, co dwa tygodnie wykonujemy pomiary wagi, składu i wymiarów ciała (masy mięśniowej, tkanki tłuszczowej).

Są wśród nas trenerzy personalni, specjaliści ds. odżywiania i suplementacji w sporcie, a także fizjoterapeuci i masażyści. Posiadamy doświadczenie w czynnej pracy w zawodzie. Proponujemy Ci możliwość wykupienia pojedynczych usług oraz atrakcyjne pakiety dostosowane do Twojego stopnia zaawansowania i tempa pracy. Odchudzanie w Krakowie? Tylko w studio treningu personalnego Body Sense.