Treningi personalne

Trener personalny i osobisty trening w BodySense Kraków

Trening personalny to coś więcej niż wejście na salę i liczenie powtórzeń. W pierwszym etapie naszej współpracy trener osobisty rozpozna indywidualnie poziom sprawności oraz Twoje ograniczenia. Następnie, z uwzględnieniem ustalonych celów, będziemy mogli przygotować odpowiedni indywidualny program treningowy. Zadaniem dobrego trenera personalnego w BodySense w Krakowie jest rozpoznanie Twoich oczekiwań oraz potrzeb, odpowiedź na nurtujące Cię pytanie i zapewnienie Ci pełnego wsparcia.

Indywidualny trening opieramy o szerokie spektrum ćwiczeń siłowych, pylometrycznych, wytrzymałościowych, poprawiających mobilność oraz gibkość ciała. Korzystamy ze sprawdzonych metod treningowych opartych na anatomii oraz badaniach. Stawiamy przede wszystkim na efektywność i bezpieczeństwo. Nasz zespół tworzą specjaliści, który potrafią tworzyć treningi indywidualne dostosowane do każdego klienta.

Dbamy o Twój komfort i prywatność. Treningi odbywają się w indywidualnych studiach treningowych, w których jesteście Ty i trener personalny. Każde studio treningowe jest klimatyzowane i przestronne oraz dezynfekowane. Masz do wyłącznej dyspozycji łazienki z prysznicami.

Jeśli interesuje Cię dobry trener osobisty i chcesz dowiedzieć się, co zagwarantują Ci indywidualne spotkania, sprawdź BodySense Kraków.

Oferujemy treningi:

  • odchudzający,
  • siłowy,
  • obwodowy,
  • kondycyjny,
  • funkcjonalny.

Oraz nowości:

  • trening medyczny
  • Cross trening personalny
Umów się na bezpłatną konsultację oraz bezpłatny trening
Obejrzysz nasze wnętrza i wyposażenie
Dokonamy pomiarów wagi i składu ciała, w tym tkanki tłuszczowej oraz tempa przemiany materii
Przeprowadzimy wywiad żywieniowy i sprawnościowy oraz próbny trening
Wspólnie określimy cel i sposób jego realizacji
Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, dokonasz wyboru usług i ustalimy harmonogram
Pierwsza wizyta jest zawsze darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje. Zrób pierwszy krok i zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, oddzwonimy do Ciebie.

+48 12 421 0505 lub +48 505 834 664

Napisz do nas i zacznij swoją przemianę