Trening odchudzający

Trening odchudzający

Wiemy, że każdy z naszych klientów przybywa do nas z chęcią osiągnięcia innego celu. Niektórym zależy na wzmocnieniu mięśni, niektórym na wymodelowaniu sylwetki, a innym na zrzuceniu kilku zbędnych kilogramów. Niezależnie od tego, dlaczego zainteresowałeś się ofertą naszego studio, z nami uda Ci się uzyskać wymarzone efekty. Nie ukrywamy, że praca nad ciałem to praca ciężka, ale z naszą fachową pomocą stanie się ona dla Ciebie ulubioną formą… relaksu.

Jeżeli zależy Ci na tym, by w końcu dobrze czuć się w swoim ciele, nie zwlekaj i zacznij już od dzisiaj. Pierwszy krok musisz wykonać sam – to szczera chęć zdecydowania się na zmiany w swoim życiu, szczególnie te dotyczące odżywiania i form aktywności, które być może dotychczas ograniczały się do zainteresowania sportem, ale wyłącznie na ekranie telewizora. Chcesz zmian? Świetnie! W takim razie na pewno będziesz zadowolony z treningu odchudzającego. Trenerzy z BodySense w Krakowie zrobią wszystko, byś nie odpuścił w połowie drogi i osiągnął wyznaczony sobie cel. Zrzucenie kilku kilogramów, które z różnych przyczyn wadzą Ci w życiu codziennym, będzie wiązało się z redukcją zbędnej tkanki tłuszczowej, ale także wzmocnieniem ciała, poprawą wydolności i wymodelowaniem sylwetki. Nasz trening odchudzający nastawiony będzie nie na chwilowe, lecz trwałe efekty. Nasi instruktorzy nie tylko dobiorą serię ćwiczeń dostosowanych do Twoich indywidualnych oczekiwań i możliwości, ale też zwrócą uwagę na właściwą technikę ich wykonywania, dzięki czemu wysiłek fizyczny będzie możliwie efektywny, a Ty szybko zauważysz rezultaty. Trening odchudzający w BodySense w Krakowie to dobry wybór dla każdego, kto chciałby nie tylko schudnąć, ale też zrobić coś dobrego dla własnego zdrowia.

BodySense Kraków

Umów się na bezpłatną konsultację oraz bezpłatny trening
Obejrzysz nasze wnętrza i wyposażenie
Dokonamy pomiarów wagi i składu ciała, w tym tkanki tłuszczowej oraz tempa przemiany materii
Przeprowadzimy wywiad żywieniowy i sprawnościowy oraz próbny trening
Wspólnie określimy cel i sposób jego realizacji
Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, dokonasz wyboru usług i ustalimy harmonogram
Pierwsza wizyta jest zawsze darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje. Zrób pierwszy krok i zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, oddzwonimy do Ciebie.

+48 12 421 0505 lub +48 505 834 664

Napisz do nas i zacznij swoją przemianę