Trening kondycyjny

Trening kondycyjny

Spotkałeś się z problemem zadyszki wchodząc po schodach lub biegnąc na autobus?

Nie możesz "złamać" konkretnego czasu w trakcie treningu biegowego? A może po prostu chcesz popracować nad wydolnością swojego organizmu? Niezależnie od Twojego poziomu wytrzymałości treningi tego typu pomagają zwiększyć wydolność, poprawić układ sercowo-naczyniowy i sprawić że będziesz czuł się po prostu DUŻO LEPIEJ!

Jest to kolejny bardzo popularny rodzaj treningów wykonywany przez wielu klientów oraz polecany przez trenerów. Treningi te powodują zmiany w czynności układu krążenia, układu oddechowego oraz czynności metabolicznych, ponieważ wykorzystują procesy TLENOWE o różnej intensywności, którą ustalamy na podstawie podstawowych przedziałów naszego tętna. To właśnie określenie intensywności danego treningu będzie wpływać na to, którą ze „Stref Pracy” będziemy kształtować.

Ćwiczenia aerobowe otrzymały swoją nazwę od sposobu w jaki organizm pozyskuje energię podczas ich wykonywania, czyli w procesach tlenowych. Niezależnie od tego czy chcesz spalić tkankę tłuszczową czy poprawić swoją wytrzymałość przed startem w zawodach, określ z trenerem ‘’Strefę Pracy” na podstawie przedziałów Twojego tętna i zacznij regularnie ćwiczyć. Dzięki temu zwiększysz pojemność życiową płuc, ich maksymalną wentylację oraz możliwości pobierania tlenu z powietrza.

Proponowane przez Nas rodzaje treningu wytrzymałościowego to:

  • ćwiczenia interwałowe (np.:HIIT)
  • CARDIO (tlenowy)
  • anaerobowy (beztlenowy)
Umów się na bezpłatną konsultację oraz bezpłatny trening
Obejrzysz nasze wnętrza i wyposażenie
Dokonamy pomiarów wagi i składu ciała, w tym tkanki tłuszczowej oraz tempa przemiany materii
Przeprowadzimy wywiad żywieniowy i sprawnościowy oraz próbny trening
Wspólnie określimy cel i sposób jego realizacji
Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, dokonasz wyboru usług i ustalimy harmonogram
Pierwsza wizyta jest zawsze darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje. Zrób pierwszy krok i zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, oddzwonimy do Ciebie.

+48 12 421 0505 lub +48 505 834 664

Napisz do nas i zacznij swoją przemianę