Cennik

Pamiętaj - jesteśmy elastyczni! Jeżeli uważasz, że żaden z karnetów nie jest dla Ciebie odpowiedni skontaktuj się z nami, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

U nas nie ma dodatkowych opłat za członkowstwo.

Pierwsza konsultacja i trening
0zł
Kontrola postępu
0zł
Ułożenie planu żywieniowego
99zł

Cennik treningów personalnych i masaży 

Trening lub masaż już od:
69zł

Sauna

Każde rozpoczęte 30 minut (klienci posiadający wykupiony Karnet)
5zł
Każde rozpoczęte 30 minut (klienci nie posiadający wykupionego Karnetu)
10zł
  • 60 minutowy pełnowymiarowy trening daje całe spektrum możliwości, pozwala na włączenie każdego rodzaju pracy nad ciałem. Jest to również wariant, który w największym stopniu umożliwia dopasowanie planu do Twojego stopnia zaawansowania i tempa pracy. Polecany wszystkim tym, którzy chcą w pełni wykorzystać spotkania z trenerem.
  • 30 minutowy trening interwałowy jest to coraz bardziej popularna forma treningu ze względu na krótki okres czasu oraz wysoką efektywność. Badania wykazują trzykrotnie większe spalanie tkanki tłuszczowej niż przy klasycznych aerobach. Wynika to z tego, że spalanie zachodzi nawet do kilkunastu godzin po zakończeniu ćwiczeń. Ten rodzaj treningu charakteryzuje się wysoką intensywnością oraz ma korzystny wpływ na wydolność organizmu. W ciągu 30 minut masażu skupimy się na wybranym problemie, partii ciała. Ty decydujesz!

BodySense DUO TRIO: Na każdy trening możesz zaprosić drugą lub trzecią osobę i w ten sposób możecie razem ćwiczyć z trenerem personalnym. Dopłata do takiej usługi wynosi 20% w przypadku jednej dodatkowej osoby lub 30% w przypadku dwóch dodatkowych osób.

Z naszych usług możesz korzystać od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7.00 do 21.00.

Uwaga: jedna osoba może skorzystać z jednego vouchera lub promocji w roku.

Wybierając BodySense Kraków, wybierasz zespół trenerów personalnych i specjalistów ds. żywienia. Łączy nas chęć odkrywania nowych możliwości oraz pragnienie, by dzielić się swoim doświadczeniem z klientami.

Nasz trener osobisty odpowie na wszystkie Twoje pytania i zaproponuje Ci dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz możliwości program, natomiast skomponowanie osobistej diety ułatwi Ci zmianę podejścia do stylu życia. Trening indywidualny lub masaż to również doskonały pomysł na prezent. Pamiętaj, że trener personalny to nie tylko osoba, która układa dla Ciebie plan treningowy, ale także motywuje Cię i wspiera w chwilach słabości. Jako zespół BodySense gwarantujemy Ci profesjonalizm oraz pełną uwagę, dzięki czemu każdy trening indywidualny jest dla Ciebie maksymalnym wysiłkiem i… przyjemnością!

Umów się na bezpłatną konsultację oraz bezpłatny trening
Obejrzysz nasze wnętrza i wyposażenie
Dokonamy pomiarów wagi i składu ciała, w tym tkanki tłuszczowej oraz tempa przemiany materii
Przeprowadzimy wywiad żywieniowy i sprawnościowy oraz próbny trening
Wspólnie określimy cel i sposób jego realizacji
Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, dokonasz wyboru usług i ustalimy harmonogram
Pierwsza wizyta jest zawsze darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje. Zrób pierwszy krok i zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, oddzwonimy do Ciebie.

+48 12 421 0505 lub +48 505 834 664

Napisz do nas i zacznij swoją przemianę