Partnerzy

Dietetycy

 

Magdalena i Karol Augustowscy

Augustowscy-dietetycy to poradnia dietetyczna, w której opracowywane są diety dla osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy, osób pragnących przybrać na masie ciała, osób, które z powodu różnych jednostek chorobowych muszą wykluczyć z diety określone produkty spożywcze, kobiet w ciąży, jak również dla osób zdrowych pragnących zdrowo się odżywiać.

Joanna Skoczylas

Poradnia Mój Dietetyk Kraków oferuje profesjonalne usługi dietetyczne, których podstawą jest indywidualnie dopasowany jadłospis. Specjalizujemy się w dietach redukujących masę ciała, a także kuracjach żywieniowych dla dzieci i kobiet w ciąży. Oferujemy pomoc dietetyczną w chorobach dietozależnych. Diety w naszej poradni dobierane są indywidualnie do potrzeb klientów, uwzględniają ich plan dnia, upodobania żywieniowe, a ponadto są zdrowe, smaczne i łatwe w przygotowaniu.

Firmy cateringowe

 

Body Chief

Jesteśmy pasjonatami zdrowego trybu życia i odkrywcami nowych smaków. Każdego dnia walczymy o to, by jeszcze wyżej podnosić sobie poprzeczkę i zaskakiwać naszych klientów niepowtarzalnymi doznaniami kulinarnymi. Chcemy nie tylko dostarczać wysokiej jakości dietetyczne posiłki, ale pragniemy zarazić Cię pasją do zdrowego odżywiania. Pokazać jak żyć zdrowo i smacznie oraz pomóc Ci osiągnąć wymarzone cele. I uświadomić jakie to może być satysfakcjonujące!

Ośrodki sportowo-rekreacyjne

 

 

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Pod Kamiennikiem

Ośrodek Pod Kamiennikiem jest położony w niezwykle malowniczym miejscu. Ze względu na wyjątkowa lokalizację, jaką jest teren parkowo-leśny, o każdej porze roku można tu podziwiać nadzwyczajne widoki.

Poręba koło Myślenic, 32-425 Trzemeśnia

 

 Kluby sportowe

Klub Tenisowy Wola Sport

Klub posiada 3 kortową stałą halę tenisową o nawierzchni dywanowej (otwarta 24 h/dobę) i 4 korty ceglane, odkryte w lecie, w okresie
zimowym kryte balonem. Oferuje profesjonalne zajęcia z trenerami tenisa zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Klub zlokalizowany jest na Woli Justowskiej, przy ulicy Koło Strzelnicy 5.

 

 

Umów się na bezpłatną konsultację oraz bezpłatny trening
Obejrzysz nasze wnętrza i wyposażenie
Dokonamy pomiarów wagi i składu ciała, w tym tkanki tłuszczowej oraz tempa przemiany materii
Przeprowadzimy wywiad żywieniowy i sprawnościowy oraz próbny trening
Wspólnie określimy cel i sposób jego realizacji
Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, dokonasz wyboru usług i ustalimy harmonogram
Pierwsza wizyta jest zawsze darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje. Zrób pierwszy krok i zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, oddzwonimy do Ciebie.

+48 12 421 0505 lub +48 505 834 664

Napisz do nas i zacznij swoją przemianę