Oferta dla firm

Corporate Wellness

PROPONUJEMY

Chcielibyśmy zaoferować Państwu analizę stanu kondycji fizycznej i nawyków żywieniowych Państwa pracowników, a także szereg dodatkowych usług - analiza składu ciała (masy mięśniowej, tłuszczu, nawodnienia, wieku metabolicznego), treningi personalne i grupowe, masaże, autorskie plany żywieniowe. Usługi mogą być świadczone również u Państwa w firmie.

Nasze usługi corporate wellnes poprawiają kondycję fizyczną, zdrowie i samopoczucie kadry, co bezpośrednio przekłada się na

JAKI JEST EFEKT PRAC

W wyniku naszych prac otrzymujecie Państwo raport z przeprowadzonej analizy zawierający również wskazówki, jak zwiększyć efektywność załogi poprzez poprawę kondycji fizycznej i nawyków żywieniowych.

Dodatkowo, każdy pracownik otrzyma indywidualną informację na temat zawartości tkanki tłuszczowej oraz mięśniowej, stopnia nawodnienia organizmu oraz wieku metabolicznego.

JAK TO PRZEBIEGA

W pierwszym etapie wysyłamy do zainteresowanych pracowników krótką ankietę, która pozwoli nam zrozumieć ich nawyki żywieniowa oraz kondycję fizyczną.

Następnie organizujemy jednodniową lub dwudniową wizytę u Państwa w siedzibie podczas, której przeprowadzamy indywidualne krótkie wywiady z Państwa pracownikami oraz dokonujemy pomiarów składu ciała przy pomocy specjalistycznego urządzenia Tanita. Czas poświęcony na jednego pracownika wynosi 15 minut.

W ostatnim etapie przygotowujemy raport z przeprowadzonej analizy. Dodatkowo, każdemu pracownikowi przekazujemy wskazówki na temat możliwości poprawy kondycji, nawyków żywieniowych, proporcji składu ciała oraz obniżenia wieku metabolicznego.

USŁUGI DLA PRACOWNIKÓW

Chcielibyśmy zaoferować atrakcyjne rabaty dla Państwa pracowników na usługi świadczone w Centrum BodySense w Krakowie na Woli Justowskiej, w tym m.in.:

  • ułożenie indywidulnego planu żywieniowego,

  • treningi personalne w indywidualnych, komfortowych salach lub specjalistyczne masaże.

 

Umów się na bezpłatną konsultację oraz bezpłatny trening
Obejrzysz nasze wnętrza i wyposażenie
Dokonamy pomiarów wagi i składu ciała, w tym tkanki tłuszczowej oraz tempa przemiany materii
Przeprowadzimy wywiad żywieniowy i sprawnościowy oraz próbny trening
Wspólnie określimy cel i sposób jego realizacji
Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, dokonasz wyboru usług i ustalimy harmonogram
Pierwsza wizyta jest zawsze darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje. Zrób pierwszy krok i zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, oddzwonimy do Ciebie.

+48 12 421 0505 lub +48 505 834 664

Napisz do nas i zacznij swoją przemianę