Odchudzanie

Strona główna   /   Usługi  /   Odchudzanie

Zdrowe jedzenie + ruch = skuteczne odchudzanie w Krakowie

Dieta cud? Suplementy, po których będziesz tracić na wadze? Nie wierzymy w takie rzeczy! Stawiamy za to na zdrowe jedzenie oraz ruch. Dopasowana indywidualnie aktywność fizyczna w połączeniu z właściwie opracowanym jadłospisem to metoda, którą skutecznie wdrażamy w życie. Odchudzanie w Krakowie to nasza specjalność. Prowadzone przez nas centrum treningów i masażu BodySense jest idealnym miejscem do tego, aby zrzucić zbędne kilogramy i wymodelować sylwetkę w taki sposób, abyś był zadowolony. Nie obiecujemy naszym klientom, że każdy nadprogramowy kilogram zniknie od razu. Nadwaga –  mniejsza czy większa –  to zazwyczaj efekt wielomiesięcznych lub wieloletnich zaniedbań. Jednak nie wątpimy w żaden przypadek, który do nas trafia. Do każdej osoby podchodzimy zawsze indywidualnie – tak też rozpisujemy jadłospis oraz plan treningowy.

Indywidualny plan żywieniowy…

Jeśli zależy Ci na pozbyciu się zbędnych kilogramów, wystarczy, że będziesz konsekwentnie trzymał się naszych zaleceń. Jaki jest więc plan działania? Przygotujemy dla Ciebie specjalny program obejmujący stopniową i trwałą utratę wagi oraz zmianę Twoich nawyków żywieniowych i trybu życia. Od czego zaczniemy? Od dokładnych pomiarów wagi i składu ciała, w tym tkanki tłuszczowej oraz tempa przemiany materii. Te dane oraz szczegółowy wywiad żywieniowy i sprawnościowy, jak również próbny trening, pozwolą nam opracować specjalnie dopasowany do Twoich potrzeb harmonogram działania.

Ważny jest oczywiście cel – określimy go wspólnie – podobnie jak sposób jego realizacji. To Ty musisz wiedzieć, jak bardzo chcesz zredukować swoją wagę. My za to wiemy, jak to zrobić najlepiej i z korzyścią dla Ciebie. Spersonalizowany plan żywieniowy może być w międzyczasie modyfikowany. Cały czas pozostajesz pod czujnym okiem trenera personalnego oraz dietetyka.

W miarę zmiany potrzeb Twoje codzienne menu będzie korygowane na bieżąco. Nie od dziś wiadomo, że właściwe odżywianie pozwala nie tylko zachować odpowiednią wagę, ale przekłada się także na jakość życia oraz długowieczność. Konsultacje, które proponujemy Ci u profesjonalnego dietetyka i specjalisty ds. żywienia, z pewnością wesprą Twoje działania w zakresie odchudzania. Uwzględni on Twoje potrzeby energetyczne i zapotrzebowanie na wartości odżywcze. Nie mniejsze znaczenie będą miały również Twoje upodobania kulinarne czy ewentualne zaburzenia metaboliczne. Tak idealnie skrojona dieta będzie skutecznie wspierać działania treningowe.

… i treningowy

Aby Twoja przemiana miała sens, poza zdrowym odżywianiem trzeba jeszcze postawić na odpowiednio dobrany trening. Tu również dopasowujemy się pod Twoje predyspozycje i preferencje. Nie obiecujemy, że zawsze będzie łatwo i przyjemnie… Ale kiedy przetrwasz zakwasy i fizyczne zmęczenie to sam zobaczysz, że nad efektem, który osiągniesz, warto było tak ciężko pracować.

Personalny trening jest najlepszym rozwiązaniem – pozwala bowiem indywidualnie kontrolować proces odchudzania. I nie chodzi tylko o to, aby wejść na salę, wykonać parę powtórzeń. Tylko gdy poznamy Twoje możliwości fizyczne oraz ustalimy cel, jaki chcemy osiągnąć ćwiczeniami, spersonalizowany program treningowy przyniesie efekt. Obejmować on będzie szerokie spektrum ćwiczeń siłowych, pylometrycznych, wytrzymałościowych, poprawiających mobilność czy gibkość ciała. Metody działań, z których korzystamy, opierają się na anatomii człowieka oraz badaniach. Ma być efektywnie, ale przede wszystkim – bezpiecznie. Możemy zapewnić treningi o różnym charakterze: siłowe, obwodowe, kondycyjne lub funkcjonalne. Podobnie jak z planem odżywiania – i tu, jeśli zajdzie taka konieczność, będziemy go modyfikować. W każdej chwili możesz liczyć na pełne wsparcie trenera osobistego.

Pomogliśmy już wielu osobom, które szukały skutecznego sposobu na odchudzanie w Krakowie. Nie wierzysz? Umów się już dziś na bezpłatną konsultację z dietetykiem i bezpłatny trening! Przekonasz się, że z nami osiągnięcie celu, jakim jest zrzucenie zbędnych kilogramów, jest jak najbardziej możliwe! Twój cel to również nasz cel!

Umów się na bezpłatną konsultację oraz bezpłatny trening
Obejrzysz nasze wnętrza i wyposażenie
Dokonamy pomiarów wagi i składu ciała, w tym tkanki tłuszczowej oraz tempa przemiany materii
Przeprowadzimy wywiad żywieniowy i sprawnościowy oraz próbny trening
Wspólnie określimy cel i sposób jego realizacji
Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, dokonasz wyboru usług i ustalimy harmonogram
Pierwsza wizyta jest zawsze darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje. Zrób pierwszy krok i zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, oddzwonimy do Ciebie.

+48 12 421 0505 lub +48 505 834 664

Napisz do nas i zacznij swoją przemianę