Masaże

Strona główna   /   Usługi  /   Masaże

Gabinet masażu

  • Masaż sportowy

Może być przeprowadzany jako przygotowanie przed treningiem lub regeneracja po treningu. Włączony w przebieg cyklu treningowego, masaż sportowy znacznie podnosi efekty ćwiczeń. Może być zastosowany na dowolną partię ciała.

  • Masaż relaksacyjny

Poprzez rozluźnienie mięśni i odżywienie skóry, masaż ten ma na celu osiągnięcie jak najgłębszej relaksacji i odprężenia osoby masowanej. Każdy masaż relaksacyjny wykonywany jest według indywidualnych preferencji klienta.

  • Masaż klasyczny

Skuteczny w wielu schorzeniach układu ruchu. Masaż klasyczny pomaga zwalczyć ból, przykurcze oraz inne dokuczliwe dolegliwości, z wysoce zadowalającymi wynikami.

  • Masaż odchudzający

Pomaga wszystkim osobom, które chcą stracić zbędne kilogramy. Ma pozytywny wpływ na przemianę materii dzięki poprawieniu przepływu krwi i limfy. Masaż odchudzający poleca się jako uzupełnienie treningów i diety.

  • Masaż leczniczy

Właściwy wybór metod pozwala na zniwelowanie sztywności, napięcia oraz bólu mięśni. Masaż leczniczy łagodzi m.in. bóle migrenowe, lędźwiowo-krzyżowe, pozwala także poradzić sobie ze stresem.

  • Masaż segmentarny

Wykorzystanie specyficznej budowy układu nerwowego pozwala na osiągnięcie wpływu na niedostępne narządy wewnętrzne poprzez masa, powiązanych z nimi, odpowiednich stref na ciele. BodySense w Krakowie gwarantuje jego bardzo atrakcyjną cenę.

  • Masaż kosmetyczny

Delikatny masaż, mający na celu poprawę ukrwienia i odżywienie skóry oraz usunięcie zbędnych produktów przemiany materii, a w konsekwencji lifting. Obejmuje twarz, szyję i dekolt.

  • Masaż punktowy

Technika oparta na medycynie chińskiej. Odpowiedni ucisk punktów akupresurowych pozwala na skuteczną walkę z bólem. Jeśli interesuje Cię atrakcyjna cena, sprawdź ofertę centrum BodySense, którego siedzibą jest Kraków.

  • Drenaż limfatyczny

Manualny drenaż limfatyczny jest bardzo skuteczną metodą usuwania obrzęków, ale daje też dobre efekty w kosmetyce. Za jego pomocą można znacznie przyspieszyć leczenie wielu urazów, takich jak na przykład skręcenia stawów skokowych. Im wcześniej rozpoczęty, tym lepsze daje wyniki.

  • Terapia powięziowa

Powięź (w uproszczeniu) jest elastyczną tkanką okalającą wszystkie mięśnie. Często to właśnie ona jest przyczyną dolegliwości bólowych, lub błędnej postawy. Odpowiednia, manualna, manipulacja pozwala na wyeliminowanie tychże dolegliwości.

Umów się na bezpłatną konsultację oraz bezpłatny trening
Obejrzysz nasze wnętrza i wyposażenie
Dokonamy pomiarów wagi i składu ciała, w tym tkanki tłuszczowej oraz tempa przemiany materii
Przeprowadzimy wywiad żywieniowy i sprawnościowy oraz próbny trening
Wspólnie określimy cel i sposób jego realizacji
Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, dokonasz wyboru usług i ustalimy harmonogram
Pierwsza wizyta jest zawsze darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje. Zrób pierwszy krok i zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, oddzwonimy do Ciebie.

+48 12 421 0505 lub +48 505 834 664

Napisz do nas i zacznij swoją przemianę