Dietetyka i odchudzanie

Dietetyka i odchudzanie w BodySense Kraków


Skuteczne i trwałe odchudzanie w Krakowie. Czyli dieta i ruch.

Indywidualny plan żywieniowy...

Dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z odchudzaniem? A może właśnie zrezygnowałeś po dziesiątkach nieudanych prób? Chcesz wiedzieć co robisz źle? Nie szukaj pomocy na internetowych forach, przestań wierzyć w diety cud i wątpliwej sławy spalacze tłuszczu. Zaufaj specjalistom – oto pierwszy krok do poprawy zdrowia i Twojej wymarzonej sylwetki! Już dziś skontaktuj się z nami i umów na pierwszą bezpłatną konsultację. Zapoznamy Cię z naszą wyjątkową ofertą, obejrzysz Centrum oraz sprzęt, jakim dysponujemy.

Poznamy się

Nasi specjaliści przeprowadzą skrupulatne pomiary – zważymy Cię i dokonamy analizy składu ciała. Pozwoli to na określenie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej, mięśni oraz wody. Te szczegółowe dane są niezbędne, by określić tempo Twojej przemiany materii i wdrożyć odpowiedni dla Ciebie program utraty wagi. Przy okazji dowiemy się także, w jakiej kondycji zdrowotnej znajduje się Twój organizm.

Opowiedz nam co jesz, a powiemy Ci…

…jak schudnąć. Przeprowadzimy z Tobą szczegółowy wywiad żywieniowy. Opowiesz nam o swojej pracy, stylu życia i ulubionych potrawach. Zapewne nie obędzie się bez wyeliminowania niektórych szkodliwych nawyków. Odpowiednio zbilansowana, zdrowa dieta może być kluczem do Twojego sukcesu, jednak tylko wtedy, gdy idzie w parze z systematyczną aktywnością fizyczną.

Cel − określamy i realizujemy

Ty mówisz nam ile kilogramów chcesz zrzucić, my dodajemy Ci skrzydeł lub sprowadzamy na ziemię. Niestety nie zawsze możemy obiecać, że „oponka” zniknie przed wakacyjnym wyjazdem w tropiki. Pomożemy Ci jednak pozbyć się jej w zdrowy i najbardziej korzystny dla Ciebie sposób. Nie ukrywamy, że utrata wagi wymaga poświeceń i cierpliwości. Nauczymy Cię jednak traktować ten proces nie jako pasmo wyrzeczeń, a drogę do lepszego samopoczucia, poprawy zdrowia i samoakceptacji. Gwarantujemy widoczne efekty, które będą da Ciebie największą motywacją i utwierdzą w przekonaniu, że jesteś na dobrej drodze.

… i treningowy

Aby Twoja przemiana miała sens, poza zdrowym odżywianiem trzeba jeszcze postawić na odpowiednio dobrany trening. Tu również dopasowujemy się pod Twoje predyspozycje i preferencje. Nie obiecujemy, że zawsze będzie łatwo i przyjemnie… Ale kiedy przetrwasz zakwasy i fizyczne zmęczenie to sam zobaczysz, że nad efektem, który osiągniesz, warto było tak ciężko pracować.

Personalny trening jest najlepszym rozwiązaniem – pozwala bowiem indywidualnie kontrolować proces odchudzania. I nie chodzi tylko o to, aby wejść na salę, wykonać parę powtórzeń. Tylko gdy poznamy Twoje możliwości fizyczne oraz ustalimy cel, jaki chcemy osiągnąć ćwiczeniami, spersonalizowany program treningowy przyniesie efekt. Obejmować on będzie szerokie spektrum ćwiczeń siłowych, pylometrycznych, wytrzymałościowych, poprawiających mobilność i gibkość ciała. Metody działań, z których korzystamy, opierają się na anatomii człowieka oraz badaniach. Ma być efektywnie, ale przede wszystkim – bezpiecznie. Możemy zapewnić treningi o różnym charakterze: siłowe, obwodowe, kondycyjne lub funkcjonalne. Podobnie jak z planem odżywiania – i tu, jeśli zajdzie taka konieczność, będziemy go modyfikować. W każdej chwili możesz liczyć na pełne wsparcie trenera osobistego.

Jeśli zdecydujesz się współpracować z nami, możesz liczyć na stałe wsparcie trenera personalnego oraz pomoc profesjonalnego dietetyka. Będą oni kontrolować proces Twojego odchudzania, a indywidualnie ułożony plan będzie na bieżąco aktualizowany, zgodnie z Twoimi postępami. Postaramy się zmienić Twoje ciało, nawyki żywieniowe oraz tryb życia. Przez cały czas będziemy Ci towarzyszyć w walce o upragnioną sylwetkę. Pomożemy zredukować wagę i podpowiemy co zrobić, aby utrzymać ją na stałe w dobrej kondycji. Treningi przeprowadzamy w indywidualnych studaic treningowych, starając się zapewnić naszym klientom możliwie jak największy komfort.

W BodySense Kraków na czas treningu masz do dyspozycji całe studio treningowe tylko dla siebie i ćwiczysz z naszym trenerem! To świetna alternatywa jeżeli nie lubisz zatłoczonych siłowni, a chcesz poćwiczyć. U nas masz do dyspozycji również szeroką gamę masaży, saunę oraz kameralną strefę miniCardio.

Zapraszamy – zadzwoń i umów się już dziś! Co masz do stracenia? Najwyżej kilka kilogramów.

 

Umów się na bezpłatną konsultację oraz bezpłatny trening
Obejrzysz nasze wnętrza i wyposażenie
Dokonamy pomiarów wagi i składu ciała, w tym tkanki tłuszczowej oraz tempa przemiany materii
Przeprowadzimy wywiad żywieniowy i sprawnościowy oraz próbny trening
Wspólnie określimy cel i sposób jego realizacji
Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, dokonasz wyboru usług i ustalimy harmonogram
Pierwsza wizyta jest zawsze darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje. Zrób pierwszy krok i zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, oddzwonimy do Ciebie.

+48 12 421 0505 lub +48 505 834 664

Napisz do nas i zacznij swoją przemianę