Dietetyka

Strona główna   /   Usługi  /   Dietetyka

Gabinet dietetyczny

Odchudzanie w BodySense Kraków

Odpowiednie odżywianie to zdrowie, lepsza jakość życia i długowieczność, warto więc poświęcić nieco uwagi temu, co i jak często jemy. Dlatego też zapraszamy Cię na konsultacje dietetyczne u profesjonalnego dietetyka / specjalisty ds. żywienia, które wesprą Cię w odchudzaniu oraz pomogą Ci zmienić nawyki żywieniowe i powrócić do zdrowego trybu życia. W ramach konsultacji dietetyk / specjalista ds. żywienia dokona kompletnego wywiadu dietetycznego, dokładnych pomiarów składu ciała i zawartości tkanki tłuszczowej, a także tempa metabolizmu.

Powyższe informacje posłużą do przygotowania diety nakierowanej na Twój cel (np. odchudzanie, budowa masy mięśniowej, zbilansowane odżywanie), a także uwzględniającej specyficznie Twoje potrzeby energetyczne i zapotrzebowanie na wartości odżywcze. Nasz dietetyk / specjalista ds. żywienia będzie pamiętać o Twoich upodobaniach kulinarnych, a także ewentualnych zaburzeniach metabolicznych, wynikających ze stanu zdrowia. Dzięki temu dieta oraz odchudzanie będą nie tylko skuteczne i dopasowane do Twoich indywidualnych cech, ale także dostosowane do Twojego trybu życia. Jeśli interesuje Cię smaczna i zdrowa dieta – sprawdź BodySense Kraków.

Umów się na bezpłatną konsultację oraz bezpłatny trening
Obejrzysz nasze wnętrza i wyposażenie
Dokonamy pomiarów wagi i składu ciała, w tym tkanki tłuszczowej oraz tempa przemiany materii
Przeprowadzimy wywiad żywieniowy i sprawnościowy oraz próbny trening
Wspólnie określimy cel i sposób jego realizacji
Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami, dokonasz wyboru usług i ustalimy harmonogram
Pierwsza wizyta jest zawsze darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje. Zrób pierwszy krok i zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, oddzwonimy do Ciebie.

+48 12 421 0505 lub +48 505 834 664

Napisz do nas i zacznij swoją przemianę